NonHandicap

A veletrh NonHandicap, který probíhal ve dnech 3.-5.4.,  je za námi. Každý den jsme měli pro návštěníky připravené ukázky dovedností našich psích studentů, přišli za námi i někteří z našich klientů a uskutečnili jsme zde s klienty i trénink. Poslední veletržní den do ukázek Kačka zapojila mladé diváky, kteří si vyzkoušeli, jaké to je, když jim obrovský černý hafan sundá jemně rukavice, vyzubí se jim do obličeje při sundávání čepice, nebo něco podá hezky přímo do ruky. Balů Kačenky se nenechal ani rozhodit vodící labradorkou, která utekla slečně Lebedové z jejího Pes pro Tebe a Balíčka se jala obtěžovat. Naštěstí všechno zachránila Nati, která milou čubičku, která nás nemínila opustit a její trenérka ani nevěděla, že jí zdrhla, odvedla zpátky :)). Tak měla holka smůlu, i když Balík se jí evidentě mooooc líbil :)). Také které psí slečně by se takový krasavec nelíbil, že :)).

Naši vodící kobylku Katrijn všichni nazývají VIP dámou a ona jako pravá hvězda byla před svým vystoupením v takové pohodě, že se doslova válela na zádech :)). Pak se ale blýskla nejen voděním, ale hlavně podáváním všech možných předmětů, které padaly na zem a ona je neúnavně a nadšeně podávala do ruky. Děvčata z Pestré společnosti si pořizovaly videozáznam z naší ukázky, tak ho snad někde i uveřejní a když se o tom dozvíme, tak sem na něj dáme, samozřejmě, odkaz :)).

Konec konců, všechno co je tady popsáno, je i na našich fotkách: fotky z prvního dne, fotky z druhého dne, fotky ze třetího dne

Fotky od pana Ivana Navrátilíka – moc děkujeme :)). 

Nazpět