Tisková konference k projektu Wooky pomáhá

Tisková konference se konala k zahájení projektu WOOKY POMÁHÁ.

Tiskovou zprávu, ze které se dozvíte, proč tento projekt vzniknul, kdo se do něj zapojil a komu pomáhá, si můžete přečíst zde.

Překrásná kožená pouzdra na chytré telefony, tablety a čtečky eWooky byly ozdobeny originálními motivy a podpisy zapojených osobností a část výtěžku z prodeje těchto pouzder půjde na konto organizací, které si zapojené osobnosti samy vybraly.

Udělalo nám ohromnou radost, že naše čestná členka, spisovatelka Bára Nesvadbová, si vybrala pro podporu z tohoto projektu právě naší organizaci, a za to jí MOC DĚKUJEME.

Pouzdro pro „nás“ ozdobila roztomilou kresbou zlatého retrievera, který si právě „čte“ knížku, mottem „I čtení může být nejlepší přítel!“ a svým podpisem.

Náš obrovský díky patří, samozřejmě, také společnosti Wooky, a zejména jejímu panu řediteli Lukáši Novákovi, za tento skvělý nápad.

Tiskové konference se osobně zúčastnili Bára Nesvadbová a spisovatel Michal Veiwegh, pan Jan Saudek se omluvil, protože musel akutně navštívit zubaře, což mu nikdo z přítomných ani nepřál, ani nezáviděl. Oba zúčastnění dostali, jako malé poděkování za zapojení se do tohoto projektu, od pana ředitele společnosti Wooky dárek v podobě čtečky a Bára nám tento svůj dárek ihned věnovala :))).

Na tiskovou konferenci s námi šel i jeden z našich psích studentů. Nemohl to být nikdo jiný, než jeden z představitelů zlatých retrieverů a volba padla na Montyho. Monty se choval velmi vzorně a i když ho moc lákaly připravené dobrůtky na stole, tak se ovládal a nesnažil se nic ukrást :)). Za to dostal po ukončení tiskovky kousek štrůdlu, aby bylo oceněno jeho slušné chování :)). Zjistili jsme, že Monty se moc rád fotí, protože když začaly lítat blesky fotoaparátů, Monty se různě nakrucoval a nastavoval a hrál si na manekýna :)) – měl asi pocit, že se tam všichni ti fotografové sešli kvůli němu :)).

A jak to na tiskovce vypadalo, zjistíte na fotkách v naší fotogalerii

Luxusní pouzdro na mobilní telefon, tablet i na čtečku elektronických knih eWooky z této exluzivní limitované edice si můžete objednat na tomto odkazu

Nazpět